Іванофранківці останніми днями можуть побачити на вулиці два “Жигулі”, які виглядають, ніби щойно з конвеєра, а також “протюнінговану” “Ладу”. Власники автівок розповіли “Галці” про свої привабливі автівки та їхні особливості.

 

Богдан Патригура є власником автомобіля “ВАЗ-2106″ – “Жигулі” 1984 року випуску. Дісталась хлопцю у майже ідеальному стані, оскільки, за словами попереднього власника, від моменту її покупки з автосалону на ній практично не їздили.

 

«Коли я її купив, рідний пробіг був лише 89 500 км, для такого віку це дуже мало. Щодо теперішнього вигляду – авто в повному заводському оригіналі, виправлені незначні дефекти та внесені зміни в підвіску – авто стало набагато нижче. Тому виникають складнощі з нашими дорогами, але коли помічаєш погляди прохожих та піднятий великий палець вверх, це стає вже не так суттєво», – прокоментував водій.

 

Ібрагім кермує “прокачаною” “Ладою 2107″. Вона з 2010 року виробництва. Пробіг – 37 000 км. Особливістю автівки він вважає привабливий зовнішній вигляд. Очевидно, що над цим попотіли та вклали чимало грошей. Зате вона точно неповторна не лише в місті, а й певно у пост-радянському просторі.

 

Юра їздить на автомобілі “ВАЗ 2106″ 1992 року випуску. У попереднього власника машина стояла довгий час в гаражі. Оригінальний пробіг – 42 тисячі кілометрів.

 

«Люблю її за жвавість і вигляд. Можна сказати, що машина – мрія мого життя. Така сама була колись давно у тата. І я хотів таку саму», – поділився водій.