Старе барне крісло і автомобільний диск… Є ідеї для поєднання цих здавалося би несумісних речей? У мене появилась. В уяві вималювалась доволі цікава картинка.
З кріслом проблем не виникало, його я запримітив уже давно і відклав в сторону чекати свого часу. А от з диском мені допоміг хороший знайомий, який випадково натрапив на нього на одній із Франківських СТО. Побачивши широчезний і з великою “полкою” диск я зрозумів, що це саме те, що мені потрібно, хоча стан його був далеко не найкращим..

Верхню частину крісла, саме сидіння, відділити “безболісно” не виходило, скільки я не старався. Отже прийшлось її просто відламати.
Ось такий вигляд мало крісло до застосування фізичної сили:

Досить багато часу забрало усвідомлення того, яким має бути саме кріплення диска на стійці. В результаті до основи крісла була приварена кругла металева пластина з отворами розміщеними так як і на диску. Перша спроба скласти всі пазли в загальну картину виявилась невдалою, виглядав стіл, м’яко кажучи, не так як би хотілося:

В голові крутився варіант з розмалюванням боковини диску, проте він відкринувся одразу. Прийшла ідея відполірувати всю боковину разом з “полкою”. На той час я ще до кінця не розумів як зробити з диска “дзеркало”, а також скільки на це буде потрачено часу і сил. Хороша людина дала в користування станочок для полірування, і справа пішла!

Протягом тижня тривала робота з полірування основної частини столу. Довгі вечори клопіткої праці виявились не даремними:

Для виділення полірованої частини вирішив середину диска помалювати в інший колір. У цьому мені допоміг мій хороший знайомий і справжній професіонал своєї справи. Результатом його роботи я був дуже задоволений:

для порівняння

 

Так як скло круглої форми у мене було, прийшлось тільки підігнати його під розмір диска і придумати надійне кріплення для нього. Справа залишилась тільки за токарем. Отримавши кріплення, були зібрані всі деталі в одне ціле. В результаті отримав стіл який крутиться і піднімається, маючи при цьому досить оригінальний вигляд.