Напевне перша зйомка коли вдалось все спланувати, і світло лягло добре на кузов, і фон не відволікає, і асфальт без ям.
Одним з того, що найбільше здивувало – це резина 35того профілю, її там майже немає) 


Зйомка цієї Хонди сталась непередбачувано, коли мені вперше товариш скинув фотографію машини, я подивився на обвіси, згадав NeedForSpeed, і якось бажання проїхатись, і зробити знімки не виникло. Тим не менш, згодом ми поїхали помити машину, і вона мені сподобалась.  Найцікавіше, напевне відбувалось на мийці, це як на мене основна “двіжуха“. Перед нами заїхала BMW E39 Wagon на широчезних колесах від X5, згодом під’їхали смугляві студенти на латвійських номерах, один був на Mazda 6(сіра, але з чорним дахом), інший на BMW 525 на BBS. За ними на горизонті появилась старенька BMW e30, на зеркальних, широчезних Борбетах, обклеяна вінілом по ескізах якоїсь гоночної BMW, і все в ній було зі смаком.

Це дуже тішить, на всю мийку були тільки звичайні Fiat Scudo,і Lada 2110, тобто перевага в чомусь цікавому.

Місце знайдене для зйомки, було десь 10-15км від міста, сполучна дорога між селами. Фото нижче, було зроблене десь на середині зйомки: діти вертались зі школи, скоріш за все, і тут на вже звичній для них дорозі, стояло щось незрозуміле, весь автобус перемістився на один бік, порозсовувались шторки, і багато очей вціпились поглядом на машину, а потім на дядька з дахом автомобіля в руках. А ми в свою чергу ловили усміхнені дитячі погляди.
Після завершення зйомки, настав той момент, коли можна не думати про те, на яку локацію поїхати, в які ракурси поставити машину, а можна насолодитись самою поїздкою, і чого хочеться в такі моменти?, тааааа, мені захотілось зняти дах, і проїхатись без нього,
і це  тоді, коли люди ходять закутавшись в шарфи, і надівши шапки. Так ми проїхали цілу набережену, і на диво в машині не було холодно, тільки голова ловила свіжість. Це було  15хв повноцінного задоволення.