Зустрів я Андрія випадково, шукав компетентного майстра з полірування авто. Мені порадили його, і хочу сказати: майстер він хороший, і людина приємна й цікава. Вперше, коли проїхався з Андрієм, як він сказав – у «тренувальному режимі», відчував себе штурманом на ралі. Емоцій було настільки багато, що не міг зв’язати до купи пару слів.

За весь час нашої їзди, переключення вище 3-ї передачі було в декількох випадках. Як потім вияснилось, авто готували для їзди в кільцевих змаганнях. Діапазон обертів доходив до 7000об/хв. Серед додаткових приборів встановлена сигнальна лампа, яка загорається, коли потрібно переключати наступну передачу.

«Приймав участь у змаганнях, були різні поломки, це змушувало постійно покращувати характеристики авто, та піднімати рівень водіння, — каже Андрій.

Від себе додам, в період їзди з Андрієм моментами на великих швидкостях відчувалась впевненість та прорахованість в маневрах.

— Андрію, чому саме 2108 і чи варто авто всіх зусиль та вкладень?

Ця машина для мене є своєрідним хобі. Рідко тюнінг себе окупає, і це не основне, бо робиться для себе. Це процес, який має початок і деколи стоїть в паузі, після чого далі рухається. Звичайно, простіше взяти готове авто, але відповім питанням на питання. Чому люди заводять своїх дітей, а не беруть прийомних? Думаю, суть зрозуміла.
Підходящий варіант шукав довго, зупинився на цій тому, що машина була в початковому (заводському) вигляді без лишніх доопрацьовок. Зрозуміло, що роки беруть своє, але моя — імпортного виробництва Lada Carlota, якість агрегатів була кращою.
Розраховував, що після покупки доведу авто до певного прийнятного стану та й вистачить. Покатався, сподобалось, побачив, що є можливість розвивати авто. До речі чому посприяла відносно проста конструкція машини, можливість заміни альтернативними запчастинами і ремонт своїми руками. Для хобі цих аргументів було достатньо.

— Чому колір «чорний матовий»?

Мені подобаються авто різних кольорів, але до «чорного матового» ставлення незмінне. Замінити колір авто не є принципово складною справою, це всього лиш фарба. При такому кольорі авто виділяється по-своєму. Головне, щоб машина завжди тішила власника. На момент фарбування «чорний матовий» зустрічався рідко. Після чого помітив, що почали з’являтись інші авто різних марок в такому кольорі. «Чорний мат» нейтральний, його можна комбінувати з іншими кольорами.

— Які зміни в авто були першими?

Першим ділом прийшлось визначатись, як буде використовуватись машина. Бажання спробувати свої можливості в автоспорті хотів завжди. Тому вирішив почати з безпеки руху. Була замінена вся тормозна система і встановлені тормозні диски вентильовані A&Z 14 радіусу 262мм, супорта Master Sport. Завжди є сильніша техніка, яка розганяється і маневрує на порядок вище, це є закономірно, але вчасно зупинитись — це гарантія того, що рух можна буде продовжити знову. Така адекватна філософія — основа мого тюнінгу. Далі питання стояло за маневреністю і зібраністю машини. Все пізнається в порівнянні, машина, в якої конструкція принципово не змінювалась десятиліттями, не конкурент на гоночному стадіоні новішим моделям. Тому прийшлось усилювати кузов та ходові вузли. Після проведених робіт машина трималась дороги в рази передбачуваніше, вже не доводилось «ловити» її в поворотах, рулювання стало більш «відзивчивим» та інформативнішим. Відчувши впевненість у, здавалось би, простих, але по-справжньому важливих аспектах машини, справа дійшла до збільшення потужності…

— Вихлопну трубу тяжко не замітити?..

По ходу робіт над машиною замінив стандартний вихлоп на більш продуктивніший. На даний момент встановлено випускний колектор «павук» 4-2-1 на трубі 50мм, стронгер Borla, прямоточний глушник ProSport «Carbon». Через сильний гул від вихлопної довелось переробити її внутрішню конструкцію, змінити кріплення розташування та збільшити товщину стінок карбонового циліндра. Мені вдалося добитися благородного звучання, у режимі їзди по місту вона не відволікає. Чути її навіть тим, «хто не дивиться по сторонах», аргумент в безпеку руху.

— Який розхід з такими доопрацюваннями?

Встановив горизонтальні карбюратори Solex Addhe c40 від «Альфа Ромео» – тоді машина «взривала» на кожній передачі з 1500 об/хв, розхід був 12-14 л/100км. Зараз встановлений стандартний Solex, допрацьована система подачі пального. Його вистачає для розміреної їзди по місту. Відрегульований для кращої динаміки розгону, а по місту — хто швидший, той не в пробці, розхід до 10л/100км.

— Що то за балон такий в гаражі?

Основна моя діяльнісь аерографія та косметичний ремонт автомобілів. Газовий балон попав під аерограф, цікаво вийшло, багатошарова аерографія оригінального стікера NOS. Ще є каністра в трешовому стилі. Коли буває вільний час — розмальовую у своє задоволення.