Коли вперше побачив машину, був приємно здивований її станом, все рідне, салон чистенький, фарба не вигорівша з часом, навіть годинник на панелі приладів працює.

Богдан, чим в машині (2106) найбільше пишаєшся?

Найбільше пишаюсь тим, що це є моя власна машина, я купив її самостійно, пишаюсь її станом : машині 30 років, а з вигляду й не скажеш.

Звідки бажання мати «Жигулі» ?

«Жигулі» це насправді досить цікава машина, бажання з’явилось ще зі спогадів про татову «копійку», вона мені дуже подобалась, попри це — вона вигідна для бюджету, обслуговування досить дешеве.

Чи критикують твій вибір оточуючі, друзі та як взагалі ставишся до такої критики?

Як хто. Дівчатам, як правило, не подобаються такі машини, це вже, напевно, через таке своєрідне «клеймо» – «жигулі», але є і такі, яких це цікавить.
До критики ставлюсь нейтрально, це моя машина. Машина, яка мені подобається і яку я люблю.

Які цікаві життєві моменти стались з тобою і цим авто?

Через це авто я познайомився з багатьма цікавими людьми. Було по-різному, підходили на вулиці і знайомились, розпитували про машину, і через інтернет. А ще на одному із автомобільних сайтів я познайомився з багатьма однодумцями.

Якось не було в університеті пари і ми з одногрупниками вирішили покататись, вибрали маршрут через Вовчинець до гори і назад. Все було б окей, якби перед мостом не стояв стоп-контроль. По дорозі назад нас, звичайно, зупиняють. Перевірка документів, з документами в мене проблем ніяких немає (я так думав), поки не дійшло діло до страховки… Машина застрахована, от тільки страхового полісу з собою не було. Ухмилку ДАІвця після того, як я йому про це сказав, я, напевно, ніколи не забуду… Проходимо в патрульну машину, мені показують суму штрафу, який мені світить, в роті пересихає, пробую договоритись.
Хвилин 20 ми сиділи в машині і з кожною хвилиною я розумів що штраф мені світить все більший і більший, не допомагало нічого, сумлінний попався працівник державтоінспекції.
І тут фраза (йому вже, певно, просто набридло зі мною сперечатись): «Ми зараз або виписуєм тобі штраф на (600 чи 800грн, не пам’ятаю точно), або ти зараз їдеш, і через півгодини вертаєшся з трьома бутербродами».
Без лишніх слів, я, в шоці, вийшов з машини і поїхав… Вже через півгодини, коли моя машина виїхала з-за повороту, за яким стояв пост, настрій працівників ДАІ помітно покращився (про це свідчили їхні життєрадісні фізіономії). Один із них підійшов, забрав «борг», який я привіз, і побажав щасливої дороги.

Що порадиш людині, яка захоче піти твоїм шляхом — взяти машину 30-річного віку?

Пораджу набратись терпіння, такі машини вимагають постійного догляду.

Яким ти бачиш своє авто через 5-10 років? Чи буде ця ж машина, якшо так, то чи будуть зміни якісь? Чи, може, якийсь інший автомобіль?

Це авто через 5-10 років в планах буде моїм другим автомобілем, на «вихідний». Доведу в ньому кожну дрібничку до ідеалу. Крім нього, не відмовився б від авто німецького автопрому, для повсякденного користування.

Для чого тобі ця машина? Щоб вчитись їздити (набратись досвіду), щоб дивувати людей, щоб ремонтувати?

Машини — це моє захоплення, я завжди мріяв про свій власний автомобіль. Вона дуже допомагає мені щодня, ніколи ще серйозно не підводила…

Які програми, шоу, канали на тубі дивишся?

Коли виникає якась проблема, шукаю її вирішення в інтернеті. Є дуже багато сайтів, каналів, форумів, де можна знайти відповідь на своє питання. Якщо конкретно, останнім часом передивлявся відео Наіля Порошина, все про карбюратори.

Тобто обслуговуванням машини займаєшся самотужки, чи довіряєшся станціям, майстрам?

Завжди беру участь в обслуговуванні машини, коли чогось не знаю — звертаюсь за допомогою до друзів чи майстрів.

Яке у тебе хоббі?

Наразі моє основне хобі — мій автомобіль. До цього я займався колекціонуванням високоточних масштабних моделей автомобілів.

«Високоточних»? Можеш детальніше розповісти?

Ці моделі повністю відповідають оригіналу, все до найменших деталей: оббивка салону, деталізація мотору, шильдики і т.д. Такі моделі збираються вручну та складаються з дуже великої кількості деталей.

Яка твоя найзаповітніша мрія ? Чого б тобі у житті хотілося найдужче (не обов’язково про автомобілі).

Я завжди хочу добитись чогось більшого. Ціллю є власна справа, наприклад, своя СТО, яка приносила б мені як гроші, так і задоволення.

Одна порада від себе для наших читачів.

Як казала одна дуже розумна людина, робіть те, що вам подобається, і ви більше ніколи не будете працювати. Розвивайте це, удосконалюйте і тільки тоді у вас є шанс знайти своє призначення та роль у цьому житті.